Kdo je Veronika Nováková?


Nikdy jsem nebyla jedničkářka, atletka ani mě nepolíbila v dětství múza. Přesto se mi v životě dařilo dosahovat toho, co jsem si vysnila. Prostě jsem se pro něco nadchla a začala. Tak jsem se dostala k mému poslednímu snu stát se koučkou v akreditovaném kurzu firmy MINDSET developing people. 


Bylo tu však jedno přání, které se mi nedařilo dosáhnout. Den, který by měl více než 24 hodin. Stihnout více a přitom si naplno užívat každé minuty. Mít více čas pro sebe i své blízké. 


Vytvořila jsem kombinaci technik, inspirovaných time managementem a koučovacími metodami, které mně i mým klientům pomohly využít svůj čas efektivně a nacházet více času pro sebe. Pochopila jsem, že úspěch nemusí nutně znamenat vyčerpanost a vyhoření, ale právě naopak. Protože to na čem skutečně záleží, je najít si čas na život a čím dřív se Vám to podaří, tím více ho budete mít. 


DŮLEŽITÉ JE VYKROČIT. A o tom to celé je. Nejlepší bude, když nechám mluvit za sebe své klienty, kterým jsem položila otázku, jak jim koučování změnilo život.